top of page
Ieškoti

„AP galerijos“ meno dovanų idėjos

Kaip ir kasmet, „AP galerija“ paruošė jums išskirtinių dovanų pasiūlymą. Tapybos, grafikos miniatiūros, keramika, albumai ir interjero knygos, visus metus galiojantys dovanų kuponai į meno degustacijas ar meno kūriniui įsigyti – išsirinks net patys išrankiausi!


Meno dovana – puikus pasirinkimas įvairioms progoms. Galbūt ieškote solidaus varianto kaip pasveikinti svarbų savo įmonės partnerį ar klientą? O gal kankinatės dėl metų pabaigos švenčių ar artėjančių gimtadienių, nes artimiesiems spėjote padovanoti viską iš savo slapto idėjų sąrašo?


Meno dovanos kaip ir klasikiniai drabužiai, tinka visiems. Nesvarbu kokia bebūtų amžiaus grupė ar koks išskirtinis interjeras, jos jungia kūrybiškumą su praktiškumu, yra prasmingos ir skoningos, nepavaldžios laikui ir su metais įgauna tik didesnę vertę.


Štai kelios idėjos jūsų dovanoms, kurių kainos varijuoja nuo 15 Eur iki 400 Eur (galerijoje rasite visko gerokai daugiau)!

Žinomų menininkų tapybos, grafikos, tekstilės miniatiūros ant drobės nuo 50 Eur iki 400 Eur


Mažo formato autoriniai keramikos kūriniai ir ir kiti suvenyrai namams

Įvairių formatų grafikos kūriniai - klasikinė dovana, tinkanti visiems


Knyga skoningiems interjerams

Pasakos suaugusiems fantastikos mėgėjams su siurrealisto Nojaus Petrausko tapybos iliustracijomisKnygų rinkinys besidomintiems meno ir moterų istorija
Daugiau nei penkiasdešimt išskirtinių meno albumų

Dovanų kuponai meno kūriniui įsigyti, kvietimai į meno degustacijas, galiosiantys visus 2022 metus!
Kilus klausimams - teiraukitės! Padėsime išsirinkti geriausią dovaną.

Mus rasite Užupio g. 24, Vilniuje arba čia.

Comments


bottom of page