top of page

06-22, kt

|

Vilnius

Žurnalo „Baltas kambarys“ ir rubrikos „Adatos“ pristatymas

Kviečiame į kūrybinės klasės žurnalo „Baltas kambarys“ 8-ojo numerio ir rubrikos „Adatos“ pristatymą. Dalyvaus žurnalo sumanytoja ir leidėja Luana Masienė, „Adatų“ rubrikos autorius, poetas ir vertėjas Dainius Gintalas bei menotyrininkė ir muziejininkė Vilma Kilinskienė.

Birželio 22 d. 18 val.
Renginys nemokamas
Žurnalo „Baltas kambarys“ ir rubrikos „Adatos“ pristatymas
Žurnalo „Baltas kambarys“ ir rubrikos „Adatos“ pristatymas

Laikas ir vieta

2023-06-22 18:00 – 19:30

Vilnius, Užupio g. 24, Jono Meko skervėjis, AP galerija

Apie renginį

Kviečiame į kūrybinės klasės žurnalo „Baltas kambarys“ 8-ojo numerio ir rubrikos „Adatos“ pristatymą. 

Renginyje dalyvaus žurnalo sumanytoja ir leidėja Luana Masienė, „Adatų“ rubrikos autorius, poetas ir vertėjas Dainius Gintalas bei menotyrininkė ir muziejininkė Vilma Kilinskienė, rubrikos „Vilmos katiliukas“ autorė. 

Žurnalas „Baltas kambarys“ – savotiškas lakmuso popierėlis, padedantis šios klasės atstovams atpažinti klasės požymius savyje ir aplinkiniuose. Pirmasis  žurnalo numeris pasirodė 2016 m. birželio mėnesį. Tuomet pratarmėje jo sumanytoja matematikė ir menininkė Luana Masienė rašė: „BALTAS KAMBARYS – tai tuštuma, kuri yra ir bus apstatoma daiktais-žmonėmis, ir taip „įsidaiktinę“ aš/tu/jis/ji apsigyvensim kartu… gal ilgam.“

Šiandien baltas kambarys (žurnalas) jau apstatytas įvairiausiais daiktais (rubrikomis). Rubrikų autoriai darniai „įsidaiktina“ bendrame kambaryje, kurio sienas (puslapius) puošia ne tapetai, o autoriniai meno kūriniai. Nuo 2017-ųjų vyksta žurnale publikuotų menininkų kūrinių parodos. 2018-aisiais renginių spektras išsiplėtė iki straipsnių autorių paskaitų, vakarų, filmų peržiūrų, koncertų ir dailės konkursų Lietuvos moksleiviams. 

Bendrinti šį renginį

bottom of page