top of page

05-11, tr

|

Vilnius

„Poetinis Užupis" #4 | Poezija ir muzika

„Poetinio Užupio“ renginiai – tarsi nedideli ir savo laikinumu unikalūs performansai ar spektakliai, kuriuos patirti galėsite tik vieną vakarą. Juos režisuoja patys kviestiniai dalyviai. Šįsyk – poetas Kornelijus Platelis, Dominykas Snarskis (perkusija).

Bilieto kaina 7 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams 5 Eur
Galerijoje arba Paysera
„Poetinis Užupis" #4 | Poezija ir muzika
„Poetinis Užupis" #4 | Poezija ir muzika

Laikas ir vieta

2022-05-11 19:00 – 20:00

Vilnius, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie renginį

Bilietus galite įsigyti galerijoje arba "Paysera" sistemoje paspaudus čia

Bilieto kaina 7 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams 5 Eur.

Kviečiame jau į ketvirtąjį „Poetinio Užupio“ ciklo renginį, kuriame patirsite subtilią poezijos ir muzikos sinergiją!

Gyvai atliekamo pasirodymo metu skaitoma autorinė poezija bus praturtinta improvizacine muzika.

„Poetinio Užupio“ renginiai – tarsi nedideli ir savo laikinumu unikalūs performansai ar spektakliai, kuriuos patirti galėsite tik vieną vakarą. Juos režisuoja patys kviestiniai dalyviai.

Renginio dalyviai – poetas Kornelijus Platelis, Dominykas Snarskis (perkusija).

APIE DALYVIUS

Kornelijus Platelis, poetas, eseistas, vertėjas, Nacionalinė kultūros ir meno premijos laureatas (2002), gimė 1951 m. Šiauliuose. 1973 m. jis įgijo statybos inžinieriaus specialybę ir 12 metų dirbo toje srityje. Yra išleidęs 14 poezijos rinkinių, 2 esė ir 7 verstines knygas, parašęs komentarus Senajam Testamentui. Nuo 2001 m. tarptautinio literatūros festivalio „Poetinis Druskininkų ruduo“ valdybos pirmininkas. Jo kūryba versta į daugiau kaip dvi dešimtis pasaulio kalbų, poezijos rinkiniai išleisti anglų (4), bulgarų, italų, lenkų, slovėnų kalbomis.

Dominykas Snarskis, būgnininkas, grojantis džiazo, improvizacinę ir akademinę muziką, kurios dažnai persimaišo į įvairius subžanrus ar neapibrėžtas stilistikas. Atlikėjas studijuoja LMTA šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos katedroje. Groja grupėse „Brave Noises”, „Quark Effect" ir „Artisans”, taip pat Lietuvos žmonių su negalia sąjungos rengiamuose interdisciplininio meno projektuose. Dalyvauja Škotijos muzikos scenoje, groja orkestre Nevis Ensemble, yra bendradarbiavęs su kompozitoriais Fergus Hall („The Shores”), Rufus Elliot („Hellands Healands”), Alex Paxton („Corn-crack Dreams”). Buvęs Tommy Smith Youth Jazz Orchestra ir TSYJO All-Star bigbendų narys.

Renginio metu gali būti fotografuojama viešinimo tikslais.

Bendrinti šį renginį

bottom of page