top of page

04-28, kt

|

Vilnius

„Poetinis Užupis" #3 | Poezija ir muzika

„Poetinio Užupio" renginiai – tarsi nedideli ir savo laikinumu unikalūs performansai ar spektakliai, kuriuos patirti galėsite tik vieną vakarą. Juos režisuoja patys kviestiniai dalyviai. Renginio dalyviai – Marius Burokas, Arminas Bižys (saksofonas) ir Lukas Pivoriūnas (tūba).

Bilieto kaina 7 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams 5 Eur
Vietoje ar Paysera
„Poetinis Užupis" #3 | Poezija ir muzika
„Poetinis Užupis" #3 | Poezija ir muzika

Laikas ir vieta

2022-04-28 19:30 – 20:30; GMT+3

Vilnius, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie renginį

Bilieto kaina 7 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams 5 Eur. Pirkimo vietos: galerijoje arba "Paysera" sistemoje: https://bit.ly/374BM4i

Kviečiame jau į trečiajį „Poetinio Užupio" ciklo renginį, kuriame patirsite subtilią poezijos ir muzikos sinergiją!

Gyvai atliekamo pasirodymo metu skaitoma autorinė poezija bus praturtinta improvizacine muzika.

„Poetinio Užupio" renginiai – tarsi nedideli ir savo laikinumu unikalūs performansai ar spektakliai, kuriuos patirti galėsite tik vieną vakarą. Juos režisuoja patys kviestiniai dalyviai.

Renginio dalyviai – Marius Burokas, Arminas Bižys (saksofonas) ir Lukas Pivoriūnas (tūba).

APIE DALYVIUS

Marius Burokas

Poetas ir vertėjas, Vilniaus universitete studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Marius Burokas verčia grožinės literatūros knygas įvairioms Lietuvos leidykloms. Nuo 2016 m. – lietuvių literatūros žurnalo anglų kalba „Vilnius Review“ redaktorius. Pirmoji M. Buroko poezijos knyga „Ideogramos“ pasirodė 1999-aisiais leidykloje „Vaga“. Antroji poezijos knyga „Būsenos“ buvo išleista 2005 metais Rašytojų sąjungos leidykloje. Trečioji knyga – „Išmokau nebūti“ pasirodė 2011 metais. Knygą išleido „Tyto Alba“. Už šią knygą autorius pelnė 2011 m. Jaunojo Jotvingio premiją ir 2012 m. Antano Miškinio premiją. Ketvirtoji poezijos knyga „Švaraus buvimo“ pasirodė 2018 metais. Už ją autorius gavo Poezijos pavasario/Maironio premiją. Jo eilėraščių rinktinę anglų kalba „Now I Understand“ 2018 m. išleido Jungtinės Karalystės leidykla „Parthian Books“. 2020 m. pasirodė autoriaus poezijos rinktinė lenkų kalba. Autoriaus poezija versta į lenkų, rusų, latvių, suomių, slovėnų, anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, graikų, olandų, rumunų, baltarusių, ukrainiečių ir kt. kalbas.

Arminas Bižys

Jaunosios kartos atlikėjas, jau studijuodamas klasikinio saksofono bakalaurą pradėjo domėtis bei groti laisvosios improvizacijos muziką, derindamas grojimą šiuolaikinės akademinės bei džiazo muzikos ansambliuose. Noras toliau plėsti žinias apie muziką paskatino įgyti Magistro laipsnį šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos katedroje LMTA. Jau nuo 2018 m. Arminas dalyvavo meistriškumo kursuose kartu su tokiais atlikėjais kaip Barry Guy, Kresten Osgood, Stefen Schorn, Mats Gustafsson, Frank Gratkowski, Santiago Quintans, Alaistair Macdonald, Per Zanussi, Michael Moore, Vyacheslav Ganelin, Augusti Fernandez bei kitais. Šiuo metu Arminas yra saksofonų kvarteto „Katarsis4“, Improdimensija orchestra, „Džiazlaif“, „Avis Rara“, „Miško Gyventojai“, „OJIBO Afrobeat“, „Mood Sellers“, šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ ir kitų projektų bei kolaboracijų narys.

Lukas Pivoriūnas

Tūba ir suzafonu groja 17 metų. 2021 m. įstojo į LMTA klasikinės tūbos magistro studijas. Yra grupių „Mood Sellers“, „The Honkin Dudes brass band“, „Trimbao“, „Los Secretos de Pablo“, „MozX“, „Low Blow“ narys, taip pat Daliaus Naujokaičio–Naujo orkestro, Muzikos klubo „Tamsta“ orkestro narys. Dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose.

Renginio metu gali būti fotografuojama viešinimo tikslais.

Bendrinti šį renginį

bottom of page