top of page

03-28, pr

|

Vilnius

„Poetinis Užupis" #2 | Poeto ir džiazo muzikanto duetas

Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į jau antrąjį „Poetinio Užupio" ciklo renginį, kuriame patirsite subtilią poezijos ir muzikos sinergiją!

Bilieto kaina 7 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams 5 Eur.
Galerijoje arba Paysera
„Poetinis Užupis" #2 | Poeto ir džiazo muzikanto duetas
„Poetinis Užupis" #2 | Poeto ir džiazo muzikanto duetas

Laikas ir vieta

2022-03-28 19:00 – 20:00

Vilnius, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie renginį

Bilieto kaina 7 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams 5 Eur. Bilietą galimą įsigyti galerijoje arba "Paysera" sistemoje paspaudus čia. Renginyje reikalingos medicininės kaukės. 

Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į jau antrąjį „Poetinio Užupio" ciklo renginį, kuriame patirsite subtilią poezijos ir muzikos sinergiją!

Kiekviename renginyje susitiks du to vakaro kviestiniai menininkai – poetas ir muzikantas. Gyvai atliekamo pasirodymo metu skaitoma autorinė poezija bus praturtinta improvizacine džiazo bei kitų žanrų muzika.

„Poetinio Užupio" renginiai – tarsi nedideli ir savo laikinumu unikalūs performansai ar spektakliai, kuriuos patirti galėsite tik vieną vakarą. Juos režisuoja patys kviestiniai dalyviai.

Antrojo vakaro renginio dalyviai - Donaldas Kajokas ir Kornelijus Pukinskis (saksofonas).

Donaldas Kajokas Poetas, eseistas, prozininkas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Donaldas Kajokas kone per keturiasdešimt kūrybinio darbo metų išleido devynis poezijos rinkinius, romanus „Kazašas“, „Ežeras ir kiti jį lydintys asmenys“ ir „Skudurėlių šventė“ bei keturias esė knygas – „Komentarai“, „Dykinėjimai“, „Lietaus migla Lu kalne“ ir „Lapės gaudymas“. D. Kajoko kūryba įvertinta keliolika Lietuvos literatūrinių premijų. Rašytojas yra išvertęs ne vienos šalies poeziją ir prozą, filosofinius tekstus, kai kurie vertimai išleisti atskiromis knygomis; be to, jis yra sudaręs bei redagavęs per dvidešimt kitų autorių knygų. Paties D. Kajoko kūryba irgi versta bemaž į dvi dešimtis pasaulio kalbų.

Kornelijus Pukinskis Saksofonistas ir kompozitorius, baigęs bakalauro studijas Karališkoje Škotijos Konservatorijoje. Su grupe „Quark Effect” aktyviai veiklą pradėjęs Glazgo scenoje dabar sėkmingai realizuoja save Lietuvoje ir, remdamasis sonifikacija, pristato įvairius garsinius eksperimentus tarp muzikos ir mokslo. Kornelijus yra buvęs trio SIN narys, turėjo garbės mokytis pas garsų škotų saksofonistą Tommy Smith bei grojo ir bendradarbiavo su tokiais muzikantais kaip Arturas Bumšteinas, Dalius Naujokaitis, Graeme Stephen, Mario Caribe bei menininke Karen Strang. Kornelijų domina neatrasti muzikiniai patyrimai, garsai, bei santykis su kitomis meno formomis.

Renginys vyks tapytojo Artūro Braziūno parodos „Žvelgiu" aplinkoje.

Donaldo Kajoko portretinė nuotrauka Mildos Kiaušaitės, Kornelijaus Pukinskio nuotrauka Manto Jankaus.

Renginyje gali būti fotografuojama viešinimo tikslais.

Bendrinti šį renginį

bottom of page