top of page

03-25, št

|

Vilnius

Paskaita su ArtTech pradininku Lietuvoje Gleb Divov

ArtTech pasaulis atrodo sudėtingas ir tolimas, tačiau su juo jus supažindins Gleb Divov - visų šių procesų pradininkas Lietuvoje ir užsienyje, keliaujantis po skirtingus žemynus su savo paskaitomis, idėjomis ir išradimais.

Bilieto kaina 10 Eur, studentams ir senjorams 7 Eur
Bilietai apačioje
Paskaita su ArtTech pradininku Lietuvoje Gleb Divov
Paskaita su ArtTech pradininku Lietuvoje Gleb Divov

Laikas ir vieta

2023-03-25 13:00 – 14:00

Vilnius, Užupio g. 24, 01204 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

Bilieto kaina 10 Eur, senjorams ir studentams 7 Eur. Galima įsigyti renginio vietoje arba per Payserą paspaudus čia. Paskaitos trukmė 45 min.

Pasiteiravimui vilma@apgalerija.lt arba +370 616 19201.

Meno rinka kinta kartu su ateinančiomis naujausiomis technologijomis, tame tarpe ir NFT, kurio atsiradimas sukėlė gausybę diskusijų. ArtTech pasaulis atrodo sudėtingas ir tolimas, tačiau su juo jus supažindins Gleb Divov - visų šių procesų pradininkas Lietuvoje ir užsienyje, keliaujantis po skirtingus žemynus su savo paskaitomis, idėjomis ir išradimais.

Plačiau apie galerijos svečią:

Gleb Divov yra Užupio Respublikos kultūros ir inovacijų ministras, Lietuvos ArtTech pradininkas, Europos ArtTech / CultureTech, OG NFT pionierius, tarptautinis meno kuratorius, Nordic Culture Point (Suomija) mentorius, FAYR Ecosystem (pirmaujančios privačios CultureTech ekosistemos www.fayr.org Šiaurės ir Baltijos šalyse / ES) įkūrėjas ir vizionierius.

Bendrinti šį renginį

bottom of page