top of page

04-01, pr

|

Vilnius

NEKADRUOTA VENECIJA I Virgilijaus Usinavičiaus-Augulio fotografijos paroda

Balandžio 1d. 16 val. kviečiame į Virgilijaus Usinavičiaus-Augulio fotografijos parodą „Nekadruota Venecija“. Paroda eksponuojama galerijos I aukšte balandžio 1-14 d. Atidarymo renginys ir parodos lankymas nemokamas.

Atidarymo renginys vyks balandžio 1 d. 16 val.
Renginys nemokamas
NEKADRUOTA VENECIJA I Virgilijaus Usinavičiaus-Augulio fotografijos paroda
NEKADRUOTA VENECIJA I Virgilijaus Usinavičiaus-Augulio fotografijos paroda

Laikas ir vieta

2024-04-01 11:00 – 2024-04-14 19:30

Vilnius, Užupio g. 24, Jono Meko skersvėjis, AP galerija

Apie renginį

Balandžio 1d. 16 val. kviečiame į Virgilijaus Usinavičiaus-Augulio fotografijos parodą „Nekadruota Venecija“.

Paroda eksponuojama galerijos I aukšte balandžio 1-14 d. Atidarymo renginys ir parodos lankymas nemokamas.

Apie parodą įkvėpusią kelionę į Veneciją autorius pasakoja: „Dar gerokai prieš švintant patraukiau pasižiūrėti naktinio miesto. Krantinėje jau būriavosi žmonės – žvejai lyg, su kažkokiomis lazdomis. Priėjau arčiau – fotografai su stovais. Ir kaukės. Naktyje, po žibintais, brėkštančio dangaus fone. Abipusis supratimas. Fotografų rojus. Ir daug jų, kaip aukso ieškotojų – kiekvienas savo auksinio kadro.“

Nuotraukos, kurias eksponuoju – dalis to, ką parsivežiau iš šios kelionės prieš 3 metus. Fotografuota panoramine juostine Hasselblad Xpan kamera 24x65 mm – beveik dvigubai didesnis nei standartinis kadras. Visos nuotraukos nekadruotos, atspausdinau su rėmeliu – pilną kadrą. Manipuliacijų didelių nėra – specialaus užtamsinimo ar pašviesinimo. Labiau stengiausi pradirbti detales tamsiose ir šviesiose vietose. Kodėl juosta, didintuvas, be kompiuterio? Greičiau ir paprasčiau būtų. Bet juk ir pasaulyje yra žmonių, šaudančių lanku, keliaujančių dviračiais, gyvenančių be telefono ar kompiuterio. Dabar – tradicinės fotografijos atgimimas.

Bendrinti šį renginį

bottom of page