top of page

05-02, pr

|

Vilnius

Naktinė ekskursija su dailininku Mindaugu Juodžiu

Sužinokite iš pirmų lūpų šias ir kitas kūrybos užkulisių įdomybes! Naktinėje ekskursijoje jūsų lauks ekspozicinė 🎉 staigmena 🎉, dėl to verta sudalyvauti net ir tiems, kurie parodoje jau lankėsi!

Bilietai vietoje arba Paysera
Kaina 5 Eur
Naktinė ekskursija su dailininku Mindaugu Juodžiu
Naktinė ekskursija su dailininku Mindaugu Juodžiu

Laikas ir vieta

2022-05-02 21:00 – 21:40

Vilnius, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie renginį

Kaina 5 Eur (Paysera bilietai paspaudus čia arba vietoje). Perkant renginio vietoje reikalinga išankstinė registracija kamile@apgalerija.lt arba +370 626 32556.

Jeigu Mindaugo Juodžio (g. 1970) kūrybą reikėtų apibūdinti keliais raktažodžiais, tai neabejotinai būtų – tamsa, gylis, laikas ir paslaptis. Nors visam menui, net ir nevaizduojančiam mūsų, būdingos žmogiškos būties studijos, M. Juodis tai daro itin taikliai ir atmosferiškai. Sublimuodamas asmenines bei kolektyvines patirtis, autorius kiekvieną paveikslą paverčia kažkur giliai atmintyje įstrigusiu blankiu sapno fragmentu.

Anot dailininko, gyvenimas kupinas pasikartojimų. Ciklai supa metus, mėnesius, kasdienybę. Tam tikra cirkuliacija vyksta ir tarp žmonių, jų esatyse. Apie šį mįslingą ir neapčiuopiamą pojūtį, tolimųjų rytų filosofija dvelkiančią priežasčių bei pasekmių rato temą Užupyje pristatyta kauniečio Juodžio tapybos paroda „Samsara“.

O dabar, gegužės 2 d. 21 val. žiūrovai kviečiami į šios parodos naktinę ekskursiją.

  • Kuo dailininką traukia sendinta tapybos raiška? Ar įkvėpimo šaltinis slypi freskų tradicijose, istorijoje, o gal kur kitur?
  • Kiek priežasčių ir pasekmių rato tema susijusi su reinkarnacija, tolimųjų rytų misticizmu?
  • Kas menininkui įdomu tapyboje? Kaip jį veikė nūdienos aktualijos ruošiantis naujai parodai?

Sužinokite iš pirmų lūpų šias ir kitas kūrybos užkulisių įdomybes!

Naktinėje ekskursijoje jūsų lauks ekspozicinė staigmena, dėl to verta sudalyvauti net ir tiems, kurie parodoje jau lankėsi!

Parodos rėmėjas „Radisson Hotel Kaunas“.

Bendrinti šį renginį

bottom of page