top of page

09-22, kt

|

Vilnius

Naktinė ekskursija su dailininku Arvydu Pakalka

Norite ne tik pamatyti parodą, bet ir susipažinti su jos autoriumi? Išgirsti istorijas iš pirmų lūpų ir užduoti norimus klausimus? Ateikit į susitikimą su Arvydu Pakalka!

Bilieto kaina 5 Eur
Bilietai apačioje
Naktinė ekskursija su dailininku Arvydu Pakalka
Naktinė ekskursija su dailininku Arvydu Pakalka

Laikas ir vieta

2022-09-22 21:00 – 22:00

Vilnius, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie renginį

Rugsėjo 22 d. 21 val. kviečiame į naktinį pasivaikščiojimą kartu su menininku Arvydu Pakalka po jo tapybos parodą "Praeities laiko beieškant". Bilietai paspaudus čia.

Tai unikali galimybė ne tik pamatyti naujausią ekspoziciją, bet ir susipažinti su autoriumi gyvai, išgirsti jo kelionėmis ir istorine šeimos praeitimi alsuojančius pasakojimus bei paveikslų kūrimo užkulisius!

Šiemet menininkas švenčia 40-ties metų sukaktį dalyvaujant parodiniame gyvenime, taip pat parodą skiria sudėtingo likimo tėvui Juozai Pakalkai, kuriam šiemet būtų suėję 100 metų jubiliejus.

Sužinokite:

  • Kokias keliones liudija menininko peizažai;
  • Kodėl parodoje dalyvauja Varmijos Mozūrų regiono tema;
  • Kokias paslaptis slepia Pakalkų šeimos istorija;
  • Kas dailininkui svarbu kuriant paveikslus;
  • Kokią įtaką jo kūrybiniam keliui padarė meno dėstytojai ir buvimas vienu iš jų.

Trukmė iki 1 val.

Perkant bilietą renginio dieną pageidautina registracija vilma@apgalerija.lt arba +370 616 19201.

Plačiau apie A. Pakalką

Gimė 1957 m.  Tapytojas, grafikas, Čiurlionio menų mokyklos dėstytojas, daug keliaujantis po istorines Lietuvos, Prūsijos, Lenkijos vietas. Parodose Lietuvoje ir užsienyje dalyvauja nuo 1982 m. Stiprią įtaką menininko kūrybinei pasaulėjautai ir plastinei išraiškai padarė ne tik revoliucinės valstybės nuotaikos, kūrimas besikeičiančių santvarkų akivaizdoje, bet ir studijos pas lietuviško modernizmo klasikus, tokius kaip Aloyzas Stasiulevičius, Leonas Katinas, Vytautas Ciplijauskas, Vincas Kisarauskas, Vincentas Gečas, Valentinas Antanavičius. Jo kūryba pristatyta daugelyje šalių, tame tarpe – Vokietija, Lenkija, Rumunija, Švedija, JAV, Japonija ir t.t. Menininko darbų galima rasti įvairiose privačiose ir viešose kolekcijose: Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, Vilniaus universiteto bibliotekos Grafikos kabinete, Gen. Jose de San Martin Vaizduojamosios Dailės muziejuje (Buenos Airės); KIWA dailės kolekcijoje (Kiotas), EASL (Ženeva) ir kt.

Bendrinti šį renginį

bottom of page