top of page

11-28, sk

|

Vilnius

Improvizacinė muzika I Kristupas Kmitas ir Kazimieras Jušinskas

Bilietai renginio vietoje
Būtinas galimybių pasas
Improvizacinė muzika I Kristupas Kmitas ir Kazimieras Jušinskas
Improvizacinė muzika I Kristupas Kmitas ir Kazimieras Jušinskas

Laikas ir vieta

2021-11-28 17:00 – 18:00

Vilnius, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie renginį

Paskutinį lapkričio sekmadienį vėl pasitiksime „AP galerijoje" su muzika.

Improvizacinės muzikos vakarą mums pristatys:

Kazimieras Jušinskas (saksofonas) Kristupas Kmitas (būgnai)

Susipažinkite:

Kazimieras Jušinskas yra vienas iš kūrybingiausių jaunosios kartos saksofonininkų. Atlikėjas aktyviai koncertuoja Lietuvos džiazo festivaliuose su grupėmis „Džiazlaif“, ,,Laivo troupe", saksofonų kvartetu ,,Katarsis4", bendradarbiauja su DJ Extended, groja „Improdimensijos“ orkestre, dalyvauja įvairiuose tarpdisciplininiuose projektuose, užsiima pedagogine praktika.

Kristupas Kmitas - profesionalus muzikas, grojantis būgnais, perkusija, sienomis ar po ranka pasitaikančiais objektais. Propaguodamas bežanrį požiūrį į muziką ir grodamas įvairiausių estetinių krypčių projektuose, savo esmine raiškos priemone laiko improvizacinę muziką. Kurdamas siekia sukelti abstrakčią páveiką publikai - tyrą emociją, nereikalaujančią "supratimo" ar konceptualių išsilavinimo antstatų. Baigęs šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos magistrą LMTA, tęsia aktyvią veiklą įvairiose scenose tiek kaip atlikėjas-kūrėjas, tiek kaip meno festivalių ir kitų renginių organizatorius. Vienydamas skirtingų sričių menininkus (muzikos, šokio, teatro, literatūros, gatvės kultūros), siekia būti aktyvus avangardinės ir novatoriškos muzikos scenos bei kitų meno formų puoselėtojas.

Koncerto pradžia 17 val.

Renginyje privalomas galimybių pasas.

Bilietai: https://tickets.paysera.com/.../improvizacine-muzika-i... Studentams bilietai su nuolaida (reikės pateikti studento pažymėjimą)

Bendrinti šį renginį

bottom of page