top of page

11-03, tr

|

Vilnius

Improvizacinė muzika I Kornelijus Pukinskis ir Dominykas Snarskis

„AP galerijoje" tęsiami improvizacinės muzikos vakarai, lapkričio mėnesį kviesime jus galerijoje mėgautis muzika net 3 kartus! Pirmasis duetas, lapkričio 3 dieną: Kornelijus Pukinskis (altas saksofonas), Dominykas Snarskis (būgnai).

Bilietai Paysera arba galerijoje
5-7 Eur
Improvizacinė muzika I Kornelijus Pukinskis ir Dominykas Snarskis
Improvizacinė muzika I Kornelijus Pukinskis ir Dominykas Snarskis

Laikas ir vieta

2021-11-03 19:30 – 20:30; GMT+2

Vilnius, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie renginį

„AP galerijoje" tęsiami improvizacinės muzikos vakarai, lapkričio mėnesį kviesime jus galerijoje mėgautis muzika net 3 kartus!

Pirmasis duetas, lapkričio 3 dieną: Kornelijus Pukinskis (altas saksofonas) Dominykas Snarskis (būgnai)

Susipažinkite:

Kornelijus Pukinskis – saksofonistas ir kompozitorius, baigęs bakalauro studijas Karališkoje Škotijos Konservatorijoje. Su grupe “Quark Effect” aktyviai veiklą pradėjęs Glazgo scenoje dabar sėkmingai realizuoja save Lietuvoje ir, remdamasis sonifikacija, pristato įvairius garsinius eksperimentus tarp muzikos ir mokslo. Kornelijus yra buvęs trio SIN narys, turėjo garbės mokytis pas garsų škotų saksofonistą Tommy Smith, bei grojo ir bendradarbiavo su tokiais muzikantais kaip Arturas Bumšteinas, Graeme Stephen, Mario Caribe bei menininke Karen Strang. Kornelijų domina neatrasti muzikiniai patyrimai, garsai, bei santykis su kitomis meno formomis.

Dominykas Snarskis – būgnininkas, grojantis džiazo, improvizacinę ir akademinę muziką, kurios dažnai persimaišo į įvairius subžanrus ar neapibrėžtas stilistikas, tačiau išlaikantis energetišką ir impulsyvią grojimo manierą. Atlikėjas studijuoja LMTA šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos katedroje. Groja grupėse „Brave Noises” ir „Artisans”, taip pat Lietuvos žmonių su negalia sąjungos rengiamuose interdisciplininio meno projektuose. Dalyvauja Škotijos muzikos scenoje, groja trio Quark Effect, orkestre Nevis Ensemble, yra bendradarbiavęs su kompozitoriais Fergus Hall (“The Shores”), Rufus Elliot (“Hellands Healands”), Alex Paxton (“Corn- crack Dreams”). Buvęs Tommy Smith Youth Jazz Orchestra ir TSYJO All-Star bigbendų narys.

Koncerto pradžia 19:30 val.

Renginyje privalomas galimybių pasas.

Bilietai: https://tickets.paysera.com/.../improvizacine-muzika-i... Studentams bilietai su nuolaida (reikės pateikti studento pažymėjimą)

Bendrinti šį renginį

bottom of page