top of page

06-14, pn

|

Vilnius

IMPRO 2 I Daliaus Naujo ir Antano Jasenkos koncertas

Daliaus Naujo ir Antano Jasenkos duetas nuskambės pirmą kartą ir tai įvyks birželio 14 d. AP galerijoje!

Birželio 14 d. 20 val.
Bilietai apačioje
IMPRO 2 I Daliaus Naujo ir Antano Jasenkos koncertas
IMPRO 2 I Daliaus Naujo ir Antano Jasenkos koncertas

Laikas ir vieta

2024-06-14 20:00 – 21:00

Vilnius, Užupio g. 24, Jono Meko skersvėjis, AP galerija

Apie renginį

Daliaus Naujo ir Antano Jasenkos duetas nuskambės pirmą kartą ir tai įvyks birželio 14 d. 20 val.  

Bilieto kaina 15 Eur. Bilietus galite įsigyti paspaudę čia.

„Dalius Naujokaitis yra genialus perkusijos meistras, pastaruoju metu pradėjęs diriguoti ir kurti muziką. Jis yra nenormalus! Jis yra visiškai užvaldytas savo meno, ir niekas kitas jam nerūpi! Pametęs protą dėl muzikos mūzų, jis eina į priekį nenuspėjamai ir pavojingai, kaip ir visi poetai.“ – Jonas Mekas (jonasmekas.com)

 

„Avangardinės eksperimentinės muzikos bei laisvojo džiazo piligrimas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Niujorke (JAV), muzikinę karjerą pradėjęs Lietuvoje ir nuolat su įvairiais projektais čia sugrįžtantis. Dalius Naujokaitis-Naujo – laisvas muzikas, grojantis laisvą muziką, laisvą nuo bet kokių muzikinių klišių ir stilistinių rėmų, nuo tradicinių garso išgavimo tradicijų ir nuo įprastų kūrybos formų.

Vitališka energija trykštantis kūrėjas vertina spontanišką muzikavimą ir aistringai dalyvauja įvairiuose performansuose bei pats juos inicijuoja.” Jūratė Kučinskaitė

Antanas Jasenka (g. 1965) yra žinomas lietuvių elektroninės ir elektroakustinės, akustinės muzikos kompozitorius bei tapytojas. 1992–1995 m. Jasenka buvo vienas iš festivalio „Jauna muzika“ įkūrėjas, o 2010–2015 m. šio festivalio meno vadovas. Menininkas yra sukūręs daugybę elektroninės ir elektroakustinės muzikos kūrinių. Jo kūrinių sąraše yra tokios operos kaip „Princas Triukšmutis“ (1997), „Dryžuota opera“ (2015) ir „Dievo dažnis yra 50 Hz“ (2020), taip pat trys baletai, septynios simfonijos, kamerinė muzika. A. Jasenka taip pat buvo „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” atidarymo muzikos autorius bei ambasadorius. Maestro muzika yra leidžiama (CD/DVD/internetinės muzikos leidyklos) JAV, Europoje. A. Jasenka taip pat yra garsus teatro kompozitorius, bendradarbiavęs su režisieriais Eimuntu Nekrošiumi, Oskaru Koršunovu, Gyčiu Padegimu ir kitais. Kompozitorius yra apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi už muziką spektakliams „Vieną vasaros dieną“ (2010, rež. A. Vidžiūnas), „Vienos krūties istorija“ (2010, rež. A. Žukauskas), „Miranda“ (2012, rež. O. Koršunovas) ir „Alisa stebuklų šalyje“ (2012, rež. Ewa Piotrowska), taip pat 2015 metais pripažintas Lenkijos metų teatro kompozitoriumi.

Dalius Naujo – perkusija Antanas Jasenka – klavišiniai, sintezatoriai

Koncerto pradžia 20 val.

Prieš koncertą galėsite apžiūrėti A. Jasenkos tapybos parodą „Judas slypi nirvanoje“.

Viršelyje panaudotos Tomo Petreikio ir Gretos Skaraitienės foto.

Bendrinti šį renginį

bottom of page