top of page

09-28, pr

|

AP Galerija

Haroldas Parulis, Domantas Razmus I Muzikinis vakaras

Rugsėjo 28 d. vakarą galerijoje skambės improvizacinė muzika, įkvėpta Babel Mnauar šiuo metu eksponuojamos tapybos parodos „Judesio taškas“.

Registration is Closed
See other events
Haroldas Parulis, Domantas Razmus I Muzikinis vakaras
Haroldas Parulis, Domantas Razmus I Muzikinis vakaras

Laikas ir vieta

2020-09-28 19:30 – 20:30

AP Galerija, AP Galerija, Polocko gatvė, Vilnius, Lithuania

Apie renginį

Rugsėjo 28 d. vakarą galerijoje skambės improvizacinė muzika, įkvėpta Babel Mnauar šiuo metu eksponuojamos tapybos parodos „Judesio taškas“.

Haroldas Parulis – klarnetas Domantas Razmus – rytietiški perkusiniai instrumentai

Koncerto pradžia 19:30 val. Bilietai --> https://bit.ly/3c7Xgv3

Haroldas Parulis - klarnetistas, kuris savo muzikinį kelia pradėjo Alytaus muzikos mokykloje, toliau tęsė mokslus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Joje besimokant susidomėjo džiazu, ir įstojęs į Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją baigė bakalauro studijas pas Liudą Mockūną. Šiuo metu studijuoja šiuolaikinės muzikos katedroje, ir ten semiasi žinių iš geriausių Lietuvos bei užsienio muzikantų, tokių kaip Liudas Mockūnas, Arnas Mikalkėnas, Frank Gratkowski, Barry Guy, Anto Pett ir kt. Grojęs įvairiuose skirtinguose projektuose neužsibūna vienos stilistikos apsupty, Haroldą galima išgirsti grojant nuo meditacijos, iki black metal. Susidomėjimas daugeliu muzikos žanrų jį paskatino klarnetą naudoti netradicinėse sudėtyse, naudojant tradicines ir netradicines klarneto panaudojimo galimybes muzikoje. Turi išleidęs vinilą su psichodelinio roko grupe "Miško gyventojai", klezmer muzikos albumą su grupe "Rakija Klezmer Orkestar", su šiuolaikinės muzikos ansambliu "Nosolum Quartet" dalyvauja įvairiuose projektuose Baltijos šalyse, koncertuoja su dainuojamosios poezijos atstovais bei poetais, groja spektakliuose.

Domantas Razmus – Lietuvos jaunosios kartos džiazo ir improvizacinės muzikos būgnininkas. Profesionalią muzikanto karjerą pradėjo būdamas aštuoniolikos, tuo metu laimėjęs atranką į Travelling Youth Orchestra, su kuriuo jam teko pagrotiPrancūzijoje ir Baltijos šalyse. Nuo tada Domantas įsiliejo į Lietuvos muzikinę sceną, pradėjo aktyviai koncertuoti, lankytis atvirose džiazo sesijose ir pan. Yra grojęs didžiuosiuose šalies džiazo festivaliuose (Vilnius Jazz, Vilnius Mama Jazz, Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų džiazo festivaliuose), taip pat šiuolaikinės muzikos festivaliuose “Druskomanija”, Raseinių Šiuolaikinės muzikos festivalyje, “Jauna Muzika” festivalyje ir kt. Domantas šiuo metu aktyviai dirba kaip laisvai samdomas muzikantas, taip pat yra nuolatinis šių grupių muzikantas: Leonardas Pilkauskas Septet, Cinamono, Castor Stetson, Honkin’ Dudes brass band, Laivo Troupe, Dima Golovanov trio, Lithuanian JJazz Orchestra ir kt. Atlikėjas yra kelių festivalių laureatas ir Grand prix laimėtojas - 2017 metais laimėjo Lietuvos būgnininkų konkurso Tamsta Drumday primąją vietą, kelis kartus laimėjo Grand Prix apdovanojimą Vilnius Jazz Young Power improvizacinės muzikos grupių konkurse su grupėmis R.A.D.D., Castor Stetsom, TDT. Domantas Razmus yra baigęs LMTA, džiazo atlikimo meno bakalaurą ir šiuolaikinės muzikos ir improvizacijos magistrą (Arkadijaus Gotesmano auklėtinis).

Bendrinti šį renginį

bottom of page