Garsinis pasivaikščiojimas + susitikimas su projekto „Balta tamsa“ menininkais
04-23, kt
|Misionierių bažnyčia
Balandžio 23 d. 14 val. kviečiame į garsinį pasivaikščiojimą su projekto „Balta tamsa“ menininkais, kuris prasidės prie Misionierių ansamblio ir nuves iki AP galerijos. Būtina registracija! Nuoroda tekste apačioje.


Laikas ir vieta
2026-04-23 14:00 – 15:00
Misionierių bažnyčia, Misionierių bažnyčia, Subačiaus g. 28, Vilnius, 01300 Vilniaus m. sav., Lietuva
Apie renginį
Balandžio 23 d. 14 val. | Misionierių ansamblis → AP galerija
14:00 susitinkame prie Vilniaus Viešpaties Dangun Žengimo bažnyčios (Vilniaus Misionierių bažnyčia, Subačiaus g. 28, Vilniuje), kur kompozitorius Dominykas Digimas pristatys garsinio pasivaikščiojimo atlikimo principus ir ves jį iki AP galerijos. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis: https://forms.gle/Us2epGVE8VnJbed88.
“Tai pasivaikščiojimas, kurio metu klausysimės aplinkos garsų. Bandysime jiems nesuteikti jokių prasmių, stengsimės išgirsti garso įvykių visumą kaip nuo miesto kasdienybės neatsiejamą akustinį procesą, tarsi tai būtų muzikos kūrinys.
Stovint ant Misionierių kalvos, puiki panorama atsiveria ne tik vizualiai, bet ir garsiškai. Būdami ten, miesto klausomės iš viršaus, o šio pasivaikščiojimo metu laipsniškai keisime perspektyvą, panerdami į miesto vidų.
Du taškai jungia vietas, kurių vienoje kūrybinis procesas prasidėjo, o kitoje – jis tęsiasi toliau.” – Dominykas Digimas
Po pasivaikščiojimo susitikimą tęsime AP galerijoje: kompozitorius Dominykas Digimas ir smuikininkė Lora Kmieliauskaitė plačiau pristatys drauge išbandytas klausymosi ir kūrybos praktikas, aptarsime jų taikymą meniniame ir tyriminiame…
