top of page

01-19, sk

|

AP Galerija

Dalius Naujo/Liudas Mockūnas @AP galerija

AP galerijoje ypatingas ir labai laukiamas vakaras, kuriame improvizacinę muziką jums gros: Dalius Naujo (būgnai), Liudas Mockūnas (saksofonas, klarnetai)

Registration is Closed
See other events
Dalius Naujo/Liudas Mockūnas @AP galerija
Dalius Naujo/Liudas Mockūnas @AP galerija

Kur? Kada?

2020-01-19 18:00 – 19:00

AP Galerija, Polocko g. 10, Vilnius 01204, Lithuania

Apie:

Dalius Naujokaitis-Naujo "Avangardinės eksperimentinės muzikos bei laisvojo džiazo piligrimas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Niujorke (JAV), muzikinę karjerą pradėjęs Lietuvoje ir nuolat su įvairiais projektais čia sugrįžtantis. Dalius Naujokaitis-Naujo – laisvas muzikas, grojantis laisvą muziką, laisvą nuo bet kokių muzikinių klišių ir stilistinių rėmų, nuo tradicinių garso išgavimo tradicijų ir nuo įprastų kūrybos formų. Į Daliaus Naujokaičio muzikos audinį įsigėrė visas turtingas skambantis pasaulis – jame ir įvairių šalių bei regionų muzikos elementai, ir įvairių krypčių bei žanrų bruožai, ir jį supančio pasaulio garsai bei triukšmai. Nepaprasta ekspresija išsiskiriantis kūrėjas ir atlikėjas muziką suranda visur – nuo gamtos garsų iki miestų skambesio, o jo rankų paliesti muzikos instrumentais gali tapti patys įvairiausi objektai – indai, laiptų turėklai, pjūklas, etc. Vitališka energija trykštantis kūrėjas vertina spontanišką muzikavimą ir aistringai dalyvauja įvairiuose performansuose bei pats juos inicijuoja.” – Jūratė Kučinskaitė (mic.lt)

Liudas Mockūnas „Pūtikas ir kompozitorius, kurio vardas garantuoja meistrišką atlikimą ir kompozicinę intrigą. Jo muzikinė kalba – energingas free džiazo, lyriškumo ir ekspresionizmo mišinys, perteikiamas neortodoksiškomis išraiškos priemonėmis. Įsigilinęs į garso prigimtį bei obertonų galimybes, jis sukūrė individualų grojimo pučiamaisiais stilių, atsiribojantį nuo stilistinių dogmų, prisodrintą multifoninių technikų, ekspresyvių garsinių iškrovų ir perpūtimų, neįprastų garsinių efektų. Įgijęs ir džiazo, ir akademinį išsilavinimą, giliai jaučiantis ir valdantis plačią stilių skalę, savo muzikoje jis tirpdo ribas tarp džiazo ir šiuolaikinės akademinės muzikos." – Jūratė Kučinskaitė (mic.lt)

Koncerto pradžia 18 val. Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/dalius-naujo-liudas-mockunas-atap-galerija  

Dalinkitės:

bottom of page